راحت تر کردن روند آموزش با کتاب برای کودکتان

سلام به دوستان عزیز

در مدتی که برای آموزش انگلیسی با بچه ها کار می کردم، و روش های مختلف را اجرا می کردم، مطمئن شدم یکی از مهمترین فاکتورهایی که موقع کار با کودکان باید در نظر بگیریم این هستش که مسیر یادگیری را برایشان راحت کنیم، هرچقدر مسیر راحت و لذت بخش باشد، توانایی کودک برای یادگیری هم بالا می رود و همچنین خودش مشتاق می شود تا دفعات بیشتر و طولانی تری در حال آموزش باقی بماند.

به همین دلیل در قدم اول همیشه تاکید من بر آموزش از طریق فیلم و کارتون هاست تا کودک تا حد زیادی با انگلیسی مانوس شود، کلمات را هرچند کوچک ادا کند، سپس در کنار آن کتابی را شروع کنیم.

و انتخاب کتاب بسیار حائز اهمیت است، زیرا باید کتابهایی را انتخاب کنید که در وهله ی اول تمرکزش روی لیسنینگ باشد، نه نوشتن. و در کنار آن با تمرین هایی مانند نقاشی یا وصل کردن ها، حل تمرین را برای کودک جذاب کند. یکی از این کتاب ها که من مدت ها در جستجوی آن بودم، کتاب فوق العاده ی Big English است.

آموزش فصل به فصل کتاب آماده شده است، می توانید تهیه و استفاده کنید.

برای حل تمرینات کتاب با کودکتان نکته ی ذکرشده در این ویدئو را در نظر بگیرید و اجرا کنید تا به امید خداوند بهترین نتیجه را بگیرید.

علاوه بر نکته ی گفته شده در این ویدئو، شما دوستان عزیز چه روندی را در آموزش با کودکتان پیش میگیرید؟ در قسمت کامنت ها با من و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید